روش ثبت سفارش

قانون 1

 محصولات عرضه شده دراین تارنما حقیقی بوده و فروشندگان بصورت آنلاین و رایگان تبلیغ کالای خود را برای فروش با قیمت کارشناسی شده وهنگام فروش با پرداخت حق الزحمه به دست مصرف کننده میرسانند.

قانون 2

كالاها و خدمات ارائه شده در سايت از تولیدکننده به دست مصرف کننده خواهد رسید. این کالاها داراي برچسب قيمت میباشد که در صورت نیاز برای شما نمایان خواهند شد. برای این منظورلطفا با ما تماس حاصل نمائید.

قانون 3

توضيحات مربوط به ويژگي‌ها و خصوصيات كالاها، در معرض ديد مراجعين قرار داده شده است.

قانون 4

کلیه هزینه های خرید کالا شامل حمل ونقل، هزینه پستی ودیگر موارد که مربوط به فروشنده و خریدار میباشد، میبایستی قبل از خرید مد نظر قرارداده شود وهیچ مسئولیتی برعهده سایت ما نمی باشد.

قانون 5

در خصوص روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید خدمت، سیاست فروشگاه بر اساس قانون جاری تجارت الکترونیکی میباشد، لیکن در مورد برخی کالاها مانند کالاهای الکترونیکی و برقی یا بطور کل کالاهایی که آکبند آن باز شود یا ممکن است استفاده شود و یا فاسد شدنی باشد، فقط با توافق فروشنده ممکن است قابل برگشت باشد.

قانون 6

در خصوص روش‌های بازپرداخت وجه، سیاست‌های فروشگاه، شفاف بوده و به نحو مقتضی به اطلاع مشتریان رسانده شده است. مشتری قبل از پرداخت وجه میبایستی با مطالعه مشخصات کالا و رویت تصویر کالا، از خرید کالا مطمئن بوده ، سپس اقدام به واریز وجه نماید، مگر فروشنده ضمانت برگشت کالا و و جه را داده باشد.ازطرفی چنانچه سایت ما واسطه گر بوده و فروشنده مستقیم کالا یا خدمات نباشد، استرداد وجه تنها منوط به رضایت فروشنده است.

قانون 7

 به ازاي هر سفارش كد منحصر به فردي در فاکتور اختصاص داده میشود كه مشتریان بتوانند وضعيت سفارش خود را بر اساس آن رهگيري نمايند. لذا با یوزر و پسورد وارد حساب کاربری خود شوید و وضعیت سفارش کالای خود را رهگیری نمائید.

قانون 8

با توجه به احتمال تاخیرارسال کالا توسط اداره پست یا باربری ها بدلیل تکمیل ظرفیت بار، شرایط جوی و غیره ، لطفا صبور باشید و بطور طبیعی احتمال کمی تاخیر برای دریافت کالای درخواستی را مد نظر قرار دهید